Průvodce nákupem Xenical (Orlistat) v České republice

Xenical (Orlistat)

Obezita je problém, který nezná pohlaví ani věk. Tento narůstající problém se může týkat všech, od nejmladších po nejstarší. Přestože obezita může postihnout kohokoli a kdykoli, může se vyskytovat v různé míře a ovlivňovat lidi různými způsoby.

Například mírná obezita nemusí většině lidí vadit, ale extrémní obezita se může snadno stát velmi vážným problémem. Jakmile se obezita stane problémem, je často velmi obtížné ji odstranit. To je důvod, proč se Xenical stává stále populárnějším.

Webové stránky Euro-Xenical byly vytvořeny naším týmem, aby si každý Čech mohl koupit Xenical bez lékařského předpisu a za nízkou cenu. Nabízíme vám kompletního průvodce, jak si koupit drogu za nejlepších možných podmínek.

Koupit

Kde si mohu koupit Xenical v České republice?

Pokud máte vy nebo někdo z vašich známých dost problémů s obezitou, jste na správném místě! Chcete-li si koupit Xenical v běžné lékárně, budete muset čelit mnoha problémům a postup nákupu může trvat několik dní.

Pokud chcete ušetřit čas a peníze a získat kvalitní Orlistat, použijte Euro-Xenical.com.

Výhody naší lékárny:

 • Xenical bez lékařského předpisu.
 • Xenical za nízkou cenu.
 • Vysoce kvalitní Xenical.
 • Na dobírku do 2 až 8 pracovních dnů.
 • Naprostá anonymita.
 • Flexibilní systém bonusů v závislosti na velikosti objednávky.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní pro pokladnu.
 • Spolehlivá online lékárna, která dodává Xenical v České republice již více než 17 let!

Xenical 120 mg a 60 mg jsou k dispozici v naší online lékárně. Zkontrolujte si prosím ceny:

Xenical 120 mg cena

Počet tablet v baleníCeny
301335.29 CZK
602084.81 CZK
902834.34 CZK
1203583.62 CZK
1805082.67 CZK
2707331 CZK

Xenical 60 mg cena

Počet tablet v baleníCeny
30834.33 CZK
601283.74 CZK
901733.16 CZK
1202182.82 CZK
1803081.65 CZK
2704430.14 CZK

Jak vidíte, naše ceny jsou výrazně pod průměrem českého trhu. Ujišťujeme vás však, že to nemá vliv na kvalitu zboží. Stačí kliknout na tlačítko “Koupit nyní” a začít měnit svůj život!

Je možné získat zdarma Xenical na test?

Pokud by to mělo smysl, určitě bychom lék vyzkoušeli. Orlistat však funguje pouze s lékem. Kromě toho se pro dosažení úžasných výsledků doporučuje dodržovat denní dietu a správně se stravovat.

Základní informace o přípravku Xenical

Snížení vstřebávání tuků z trávicího traktu je jedním z vědecky prokázaných způsobů, jak zvládnout obezitu. Menší vstřebávání tuků z potravy vede ke snížení systémového příjmu kalorií. Studie také ukázaly, že při hubnutí je účinné působení na tuk pomocí léků, které se nedostávají do krevního oběhu.

Tuky z potravy se vstřebávají ve formě triglyceridů (TG), které jsou následně hydrolyzovány na volné mastné kyseliny (FFA) a monoglyceridy (MG) působením gastrointestinální lipázy. Nehydrolyzované TG se nevstřebávají z gastrointestinálního lumen a vylučují se stolicí.

Xenical působí především v trávicím traktu, kde inhibuje lipázy, enzymy, které jsou klíčové pro dlouhodobé trávení triglyceridů. Lék je v kombinaci s nízkokalorickou dietou a cvičebním programem užitečný při léčbě obezity. Klinické studie prokázaly, že přípravek Xenical je účinný v boji proti obezitě u dospělých.

Xenical® (orlistat 120 mg) se používá jako lék proti obezitě již více než deset let. Jeho účinnost byla klinicky prokázána. Ukázalo se, že je účinným doplňkem změny životního stylu, který umožňuje dosáhnout výrazného a trvalého snížení hmotnosti.

Obecně je indikován v dávce 120 mg třikrát denně a ve spojení s nedávno FDA USA schválenou volně prodejnou mírnou hypokalorickou dietou k léčbě obézních pacientů (index tělesné hmotnosti [BMI] ≥ 30 kg/m2) a pacientů s nadváhou (BMI ≥ 28 kg/m2) s přidruženými rizikovými faktory.

Jaké jsou složky přípravku Orlistat (Xenical®)?

Orlistat (Xenical®) neobsahuje žádnou sacharózu, lepek, tartrazin ani jiná azobarviva.

Účinná látka: Každá kapsle obsahuje 120 mg orlistatu.

Neaktivní složky: Tobolka dále obsahuje mikrokrystalickou celulózu, glykolát sodné soli, povidon, laurylsíran sodný a mastek. Obal tobolky obsahuje želatinu, indigokarmín a oxid titaničitý. Tiskařská barva obsahuje šelak, technický líh, čištěnou vodu, lecitin, 2-ethoxyethanol, dimetikon a černý oxid železitý.

K čemu se orlistat (Xenical®) používá?

Orlistat (Xenical®) je periferně působící lék proti obezitě. Je účinný při dlouhodobé kontrole hmotnosti (hubnutí, regulaci hmotnosti a prevenci opětovného přibývání na váze). Funguje tak, že se zaměřuje na vstřebávání tuků z potravy do těla, nikoli na potlačení chuti k jídlu. Díky tomu projde střevem nestráveno asi 30 % tuku zkonzumovaného během jídla. Tělo proto nemůže tyto přebytečné kalorie ukládat jako tukovou tkáň ani je využívat jako zdroj energie. To vám pomůže snížit váhu spalováním již uloženého tuku, udržet si nižší hmotnost a minimalizovat případné přibývání na váze.

Jak Xenical funguje?

Xenical je spalovač tuku. Jinými slovy, zabraňuje tomu, aby se část tuků obsažených v jídle strávila a vstřebala do těla. To je “působení Xenicalu”. Nestrávený tuk se vyloučí ve stolici ve formě oleje, který zabraňuje tvorbě tukových zásob v oblasti pasu, boků a stehen.

Jak zjistím, zda přípravek Xenical účinkuje?

Po několika dnech užívání přípravku Xenical si můžete všimnout oleje ve stolici. To je začátek “spalování tuků” Xenicalu. Postupem času, jak se váš organismus přizpůsobuje přípravku Xenical, může olej zpomalit nebo dokonce vymizet. Po jídle s vysokým obsahem tuku se opět objeví mastná stolice.

Jak mám lék užívat?

Orlistat (Xenical®) by měl být užíván s vyváženou, kaloricky kontrolovanou stravou bohatou na ovoce a zeleninu a obsahující v průměru 30 % kalorií z tuků. Denní příjem tuků, sacharidů a bílkovin by měl být rozložen do tří hlavních jídel. Abyste z něj měli co největší užitek, vyhněte se tučným jídlům mezi jídly, jako jsou sušenky, čokoláda nebo slané pochutiny. Věnujte pozornost obsahu tuku v potravinách a čtěte všechny etikety. Příjem tuku můžete snížit také tím, že z masa odstraníte veškerý tuk. Dávejte pozor, abyste tuk ve stravě nenahrazovali velkým množstvím jiných potravin, jako je cukr a alkohol.

Zvýšená fyzická aktivita pomáhá při hubnutí, proto je vhodné dodržovat pravidelný pohybový program, například chůzi a plavání. Vyhledejte odbornou radu ohledně nejlepšího cvičebního programu.

Kolik kapslí Xenical bych měl užívat denně?

Doporučená dávka orlistatu (Xenical®) pro osoby starší 12 let je jedna 120 mg tobolka užívaná ústy třikrát denně.

Užívání vyšší než doporučené dávky nepřináší žádný další prospěch. S orlistatem (Xenical®) můžete užívat také vitaminy A, D a E.

Kdy mám užívat Xenical?

Užívejte jednu tobolku orlistatu (Xenical®) se sklenicí vody při každém ze tří hlavních denních jídel. To znamená, že obvykle užíváte jednu kapsli při snídani, obědě a večeři. Může se užívat s jídlem nebo až 1 hodinu po jídle. Pokud vynecháte hlavní jídlo nebo víte, že jídlo neobsahuje tuk, nemusíte Orlistat (Xenical®) užívat.

Jak dlouho mám užívat Xenical?

Orlistat (Xenical®) se musí užívat každý den, aby byl účinný. Orlistat (Xenical®) můžete užívat 2 až 4 roky. Úbytek hmotnosti obvykle začíná během 2 týdnů a pokračuje po dobu 6 až 12 měsíců užívání orlistatu (Xenical®). Lék vám pak pomůže udržet tuto novou nižší hmotnost a zabránit opětovnému přibývání na váze.

Co se stane, když vynechám dávku?

Pokud se blíží čas podání další dávky, vynechte vynechanou dávku a další dávku si vezměte ve stanovený čas. V opačném případě jej užijte, jakmile si vzpomenete, pokud je to do jedné hodiny po posledním jídle, a poté pokračujte v užívání jako obvykle.

Nepodávejte dvojnásobnou dávku, abyste nahradili vynechanou dávku.

Co si mám zapamatovat při užívání přípravku Orlistat?

Abyste z přípravku Orlistat (Xenical®) vytěžili co nejvíce, měli byste dodržovat výživový program doporučený odborníkem. Stejně jako u každého programu na kontrolu hmotnosti může nadměrná konzumace tuků a kalorií zmařit jakýkoli účinek hubnutí.

Pokud máte další komorbidity, jako je NIDDM, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak (tzv. metabolický syndrom), měli byste se řídit doporučeními svého lékaře.

Nežádoucí účinky

 • úly,
 • kožní vyrážka,
 • svědění,
 • nevysvětlitelné otoky
 • nebo můžete mít potíže s dýcháním, což může být známkou alergie na složky léku.

Kontraindikace

 • Prodělali jste alergickou reakci na orlistat nebo na některou ze složek uvedených ve výše uvedeném přípravku;
 • Máte chronický malabsorpční syndrom;
 • Jste těhotná nebo kojíte.

Interakce s jinými léčivými přípravky

Některé léky a přípravek Xenical se mohou navzájem ovlivňovat. Mezi tyto léky patří:

 • Cyklosporin, lék proti odmítnutí transplantátu.
 • Amiodaron, lék používaný k léčbě nepravidelného srdečního rytmu.
 • Warfarin nebo jiná antikoagulancia, léky zabraňující tvorbě krevních sraženin.

O dalších lécích, které možná užíváte, se před užitím přípravku (Xenical) poraďte se svým lékařem.

Úložiště

Kapsle uchovávejte v obalu, dokud je nebudete chtít užívat, protože vyjmuté kapsle se špatně uchovávají.

Uchovávejte blistr na chladném a suchém místě při teplotě do 25 °C.